משפחת קדמוני בממלכת הדינוזאורים

תאריך שעה יום מיקום רכישה
04-8814814 :לרכישת כרטיסים בטלפון

משפחת קדמוני בממלכת הדינוזאורים

מחזמר מקורי מאת עדינה חיימיס ובבימויה.

קומדיה מרגשת על משפחת קדמוני ומשפחת הדינזואורים. בממלכה הפרהיסטורית בני האדם הקדמונים והדינוזאורים אינם מסתדרים, הקדמונים ובראשם משפחת קדמוני (דביר בנדק וחני נחמיאס) ושליטיהדינזואורים האבירים שלוו ואומץ (בן אדם וסיוון מסט) במאבק תמידי על השלטון בממלכה. סתום עין (יניב פולישוק) הרשע רוצה את השלטון לעצמו ובעזרת תחבולות ושקרים מצליח לסכסך בין שני המחנות. סתום עין עושה הכל כדי להסיח את תשומת הלב ממטרתו האמיתית-הכחדת הדינזואורים מעל פני כדור הארץ. ילדם של משפחת קדמוני (איל שקרצי) אינו מסתדר עם אבא קדמוני מחפש את הדרך לזכות בתשומת לב הוריו ויוצא  למסע הצלת הממלכה.

האם יחבור לאבירים ויהפוך לאביר בעצמו?

האם הדינזואורים ינצלו מציפורני סתום עין ויצליחו לחיות בשלום עם בני האדם? ומה יקרה למשפחת קדמוני האם הם יתאחדו ויבינו שאין כמו משפחה?!

מחזמר על הערך החשוב ביותר בחיינו-משפחה. כי אין כמו משפחה ולא תהיה. הכוח הטמון באהבה ללא תנאים, בין הורים וילדים הוא כוח-על ואין כמותו. במחמזר משפחת הדינזואורים ומשפחת קדמוני מתמודדות עם אותן בעיות, השאלה האם, ואיך יצליחו לפתור אותן? מחזמר מצחיק, מרגש ומרתק. בהשתתפות, שחקנים ושחקניות מהשורה  הראשונה, רקדניות, תלבושות צבעוניות וידאו ארט,ובובות דינזואורים ענקיות.

בואו להתרגש ולצחוק בפרה-היסטריה
מהמחזמר הכי מטורף ואיכותי על הבמות בחנוכה 2018!

מפיק ראשי: אור אדם
כתיבה, בימוי, פזמונים ולחנים: עדינה חיימיס
עיבודים והפקה מוסיקלית: גור מורד
כוריאוגרפיה: שחר פרץ
תלבושות ואביזרים: לימור הרשקו